Exkluzivní zastoupení výrobců

Španělská vína

Španělsko patří mezi přední producenty vína na světě. Společnost BMC Brno vybírá pro své zákazníky vína vysoké kvality, prověřená mnohaletou tradicí, z nejvýznamnějších vinařských oblastí a sklepů.

Díky své poloze vyniká Španělsko zejména červenými víny, která mají nezaměnitelnou chuť, barvu i vůni. Vína z oblastí jako jsou Rioja nebo Ribera del Duero patří k nejlepším, nejvyhledávanějším a nejoceňovanějším vínům na světě. Mezi nejpěstovanější španělské odrůdy červeného vína patří Tempranillo, Garnacha, Syrah nebo Merlot. Díky rozmanitému klimatu však španělská vinařství produkují i znamenitá bílá vína. Vína se ve Španělsku dělí dle doby zrání na JOVEN (mladá vína), COSECHA (1 až 2 roky stará vína), CRIANZA (6 až 12 měsíců zrání v barikových sudech), RESERVA (min. 12 měsíců zrání v barikových sudech) a GRAN RESERVA (min. 24 měsíců zrání v barikových sudech a 12-36 měsíců v láhvích). Kromě těchto vín Španělsko produkuje i speciální sladká vína, sangríi nebo šumivá vína typu CAVA.

V naší nabídce naleznete vína z těchto sklepů

United Wineries

Region: 
nejlepší oblasti Španělska - D.O.Ca. Rioja, D.O.Cava, D.O.Ribera del Duero

Přední výrobce a velkoobchodní distributor kvalitních vín především svých vlastních značek, pocházející z nejlepších vinařských oblastí Španělska a Argentiny.

Zobrazit zboží

Bodegas Lagunilla

Region: 
D.O.Ca. Rioja Alta

Vinařství bylo založeno již v roce 1885 a řadí se mezi jedno z nejtradičnějších v oblasti Rioja Alta. Produkuje skvělá vína ve zrání crianza a reserva.

Zobrazit zboží

Bodegas Isidro Milagro

Region: 
Tierra de Castilla

Vinařství patřící k "TOP 10" ve Španělsku s výrobou vín z nejlepších vinic z oblasti La Rioja a La Mancha. 

Zobrazit zboží

Bodegas Finca La Estacada

Region: 
D.O. Uclés

Vinařství ležící na půdě, jejíž majitelé byli španělští králové. Nyní tvoří enologický komplex poskytující také náhled na proces výroby spolu s degustacemi a vinnou terapií.

Zobrazit zboží

Bodegas Luzón

Region: 
D.O. Jumilla

Vinařství, které má své kořeny již počátkem 20. století. Nedávno prošlo nákladnou modernizací technologií, která přispěla ke zvýšení kvality vína.

Zobrazit zboží

Hacienda Marqués de la Concordia

Region: 
D.O.Ca. Rioja Baja

Vinařská skupina vlastnící několik menších  "bodegas", které působí v oblastech Rioja, Ribera del Duero a Cataluňa.  Produkuje vyjímečná bílá  i červená vína, která jsou mezinárodně uznávána.

Zobrazit zboží

Bodegas El Coto de Rioja

Region: 
Rioja

Jedno z nejvýznamnějších vinařství v celosvětovém měřítku. El Coto Crianza je nejoblíbenější crianza z oblasti Rioja ve Španělsku.

Zobrazit zboží

Bodegas Perez Barquero

Region: 
Montilla - Moriles

Vinařství specializující se především na unikátní a nezaměnitelná sladká vína odrůdy Pedro Ximénez, která nemají konkurenci.

Zobrazit zboží

Bodegas Murviedro

Region: 
Valencia

Jedno z nejvýznamnějších vinařství v oblasti Valencia, které dospělo ke svému cíli - vytvořit silnou mezinárodní značku.

Zobrazit zboží

Bodegas Viña Vilano

Region: 
Ribera del Duero

Vinařství leží v jedné z nejvýznamnějších vinařských oblastí ve Španělsku. Jeho produkce obsahuje mladá i bariková vína vysoké kvality.

Zobrazit zboží

Bodegas Pago de la Jaraba

Region: 
La Mancha

Vinařství v samém srdci kraje La Mancha, které vyniká především svými víny odrůdy Merlot a jejich cuvée.

Zobrazit zboží

Bodegas Hispano Suizas

Region: 
Utiel - Requena

Vinařství nacházející se v samotném srdci oblasti D.O. Utiel - Requena, které se zaměřuje na produkci vín gourmet řady, která je určena pro náročnější zákazníky.

Zobrazit zboží

Bodegas Malága Virgen

Region: 
Malága

Sklep založený v roce 1885 využívá mnohaletých zkušeností, díky čemuž získal prestižní ocenění „Nejlepší vinařství v Andalucíi“.

Zobrazit zboží

Bodegas Olcaviana

Region: 
Valencia

Sklepy Olcaviana produkují mladá vína a vína typu crianza, při výrobě kladou důraz na organické pěstování i zpracování vína.

Zobrazit zboží