Exkluzivní zastoupení výrobců

Nabídka práce

Pomocný skladový manipulant

Koho vlastně hledáme?

Hledáme pomocného skladového manipulanta se skvělým organizačním duchem, pro kterého jsou potraviny nejen nezbytností, ale i koníčkem a ve skladových prostorách se bude cítit jako ryba ve vodě. 

Co bude Vaším denním chlebem?

Práce s kvalitními potravinami, podílení se na kontrole kvality balení a expiračních dob našich výrobků. Denní práce s dolepováním etiket.

Co můžeme nabídnout my Vám?

Práce v příjemném kolektivu, není nás mnoho, a tak se všichni dobře známe a jsme schopni řešit a vyřešit věci na místě. Jsme stabilní firma, která působí na českém trhu již 20 let. Naše logistické centrum je v Brně – Slatině, Řípská 9,  s dobrou dostupností městskou dopravou nebo možností parkování přímo v areálu. 

Mezi benefity, které nabízíme, patří stravenková karta, zkrácená páteční pracovní doba, zaměstnanecké ceny na nákup prodávaného zboží a individuální přístup nadřízených osob.

Co bychom ve Vás rádi měli?

Člověka, který ovládá nejen profesionálně svoji práci, ale má správného organizačního ducha a je pečlivý a samostatný v tom, co dělá. Ale i člena týmu, který rád pracuje v kolektivu a má radost z dobře odvedené práce.

 

Kontakt:

Milan Katovský 

katovsky@bmcbrno.cz

 

Člověk s obchodním duchem

Koho vlastně hledáme?

Hledáme člověka s obchodním duchem, pro kterého jsou potraviny nejen nezbytností, ale i koníčkem. Toho, kdo se dobře orientuje v potravinářské legislativě ČR a ovládá obchodní angličtinu. Případná znalost španělského, či italského jazyka je velkou výhodou.

Co bude Vaším denním chlebem?

Práce s kvalitními potravinami, podílení se na kontrole kvality našich výrobků. Denní kontakt s dodavateli v rovině tvorby českých etiket dle platné legislativy ČR. Plus další dílčí administrativní úkony, dle potřeb firmy.

Co můžeme nabídnout my Vám?

Práce v příjemném kolektivu, není nás mnoho, a tak se všichni dobře známe a jsme schopni řešit věci obratem na místě. Jsme stabilní firma, která působí na českém trhu 20 let.  Sídlíme v Brně Černých Polích, Jugoslávská 9, s dobrou dostupností městskou dopravou nebo možností parkování ve dvoře. 

Mezi benefity, které nabízíme, patří mobilní telefon, stravenková karta, příspěvky na jazykové kurzy, zkrácená páteční pracovní doba, nákup zboží za zaměstnanecké ceny, home office, sick days, ale především individuální přístup nadřízených osob.

Co bychom ve Vás rádi měli?

Člověka, který ovládá nejen příjemnou komunikaci navenek firmy, ale má správného organizačního ducha, je pečlivý a samostatný v tom, co dělá. Ale i člena týmu, který rád pracuje v kolektivu a sdílí informace.

 

Kontakt:

Milan Katovský 

katovsky@bmcbrno.cz