Exkluzivní zastoupení výrobců

Nabídka práce

Koho vlastně hledáme?

Hledáme odbornou asistentku se skvělým organizačním duchem, pro kterou jsou potraviny nejen nezbytností, ale i koníčkem, díky kterému se bude cítit při práci jako ryba ve vodě. Toho, kdo se nebojí denně komunikovat s lidmi a za každých okolností s nimi dobře vyjde. Středně pokročilá angličtina je nutností.

Co bude Vaším denním chlebem?

Kancelářská činnost v zázemí vedení společnosti a práce s kvalitními potravinami, zajišťování drobného prodeje a podílení se na propagaci firemního zboží.

Co můžeme nabídnout my Vám?

Práce v příjemném kolektivu, není nás mnoho, a tak se všichni dobře známe a jsme schopni řešit a vyřešit věci na místě. Jsme stabilní firma, která je na trhu dlouhou dobu, což může potvrdit několik našich dlouhodobých zaměstnanců. Naše logistické centrum je v Brně - Slatině s dobrou dostupností městskou dopravou nebo možností parkování přímo v areálu. Mezi benefity, které nabízíme, patří také stravenková karta, zkrácená páteční pracovní doba a účast na firemních akcích.

Co bychom ve Vás rádi měli?

Člověka, který ovládá nejen profesionálně svoji práci, ale má správného organizačního ducha a je pečlivý a samostatný v tom, co dělá. Ale i člena týmu, který rád pracuje v příjemném kolektivu a má radost z dobře odvedené práce.

Kontakt:

Milan Katovský

katovsky@bmcbrno.cz