Exkluzivní zastoupení výrobců

Nabídka práce

Skladník

Koho vlastně hledáme?

Hledáme šikovného člověka na pozici skladníka s dobrým organizačním duchem, pro kterého jsou potraviny nejen nezbytností, ale i koníčkem a ve skladových prostorách se bude cítit jako ryba ve vodě. Toho, kdo se nebojí denně řešit problematiku logistických požadavků a dobře ovládá vysokozdvižný vozík.

Co bude Vaším denním chlebem?

Práce s kvalitními potravinami z celého světa, podílení se na kontrole kvality balení a expiračních dob našich výrobků. Denní kontakt s dopravci a plánování nakládek včetně manipulace se zbožím.

Co můžeme nabídnout my Vám?

Práce v příjemném, mnoho let fungujícím kolektivu, který je umí potěšit svou dobrou náladou. Není nás mnoho, a tak se všichni dobře známe a jsme schopni řešit věci ihned na místě. Jsme stabilní firma, která je na trhu dlouhou dobu, což může potvrdit několik našich dlouhodobých zaměstnanců. Naše logistické centrum je v Brně – Slatině s dobrou dostupností městskou dopravou nebo možností parkování přímo v areálu. Jedná se o jednosměnný provoz pondělí až pátek, ve dnech volna a o svátcích se nepracuje.

Platové podmínky jsou nastaveny v nadstandardní rovině ku spokojenosti zaměstnance, odpovídající dané pracovní pozici.

Co bychom ve Vás rádi měli?

Člověka, který ovládá nejen profesionálně svoji práci, ale má i správné orientační schopnosti v daném prostoru a je pečlivý a samostatný v tom, co dělá. Ale i člena týmu, který rád pracuje ve smíšeném kolektivu a má radost z dobře odvedené práce.

„KDO MEZI NÁS JEDNOU PŘIŠEL, UŽ NECHCE NIKDY ODEJÍT“

Kontakt:

Milan Katovský 

katovsky@bmcbrno.cz