Exkluzivní zastoupení výrobců

Nabídka práce

Pomocný skladový manipulant

Koho vlastně hledáme?

Hledáme pomocného skladového manipulanta se skvělým organizačním duchem, pro kterého jsou potraviny nejen nezbytností, ale i koníčkem a ve skladových prostorách se bude cítit jako ryba ve vodě. 

Co bude Vaším denním chlebem?

Práce s kvalitními potravinami, podílení se na kontrole kvality balení a expiračních dob našich výrobků. Denní práce s dolepováním etiket.

Co můžeme nabídnout my Vám?

Práce v příjemném kolektivu, není nás mnoho, a tak se všichni dobře známe a jsme schopni řešit a vyřešit věci na místě. Jsme stabilní firma, která působí na českém trhu již 20 let. Naše logistické centrum je v Brně – Slatině, Řípská 9,  s dobrou dostupností městskou dopravou nebo možností parkování přímo v areálu. 

Mezi benefity, které nabízíme, patří stravenková karta, zkrácená páteční pracovní doba, zaměstnanecké ceny na nákup prodávaného zboží a individuální přístup nadřízených osob.

Co bychom ve Vás rádi měli?

Člověka, který ovládá nejen profesionálně svoji práci, ale má správného organizačního ducha a je pečlivý a samostatný v tom, co dělá. Ale i člena týmu, který rád pracuje v kolektivu a má radost z dobře odvedené práce.

 

Kontakt:

Milan Katovský 

katovsky@bmcbrno.cz