Exkluzivní zastoupení výrobců

Nabídka práce

SKLADNÍK

Koho vlastně hledáme?

Hledáme šikovného člověka na pozici skladníka s dobrým organizačním duchem, pro kterého jsou potraviny nejen nezbytností, ale i koníčkem a ve skladových prostorách se bude cítit jako ryba ve vodě. Toho, kdo se nebojí denně řešit problematiku logistických požadavků, má v poptávané činnosti minimální dvouletou praxi a dobře ovládá vysokozdvižný vozík v elektro verzi. 

Co bude Vaším denním chlebem?

Práce s kvalitními potravinami z celého světa, podílení se na kontrole kvality balení a expiračních dob našich výrobků. Denní kontakt s dopravci a plánování nakládek včetně manipulace se zbožím.

Co můžeme nabídnout my Vám?

Práce v příjemném, mnoho let fungujícím kolektivu, který umí potěšit svou dobrou náladou. Není nás mnoho, a tak se všichni dobře známe a jsme schopni řešit věci ihned na místě. Jsme stabilní firma, která je na trhu dlouhou dobu, což může potvrdit několik našich dlouhodobých zaměstnanců. Naše logistické centrum je v Brně - Slatině s dobrou dostupností městskou dopravou nebo možností parkování přímo v areálu. Jedná se o jednosměnný provoz pondělí až pátek, ve dnech volna a o svátcích se nepracuje.

Platové podmínky jsou nastaveny v nadstandardní rovině ku spokojenosti zaměstnance, odpovídající dané pracovní pozici na HPP. A 13. plat před vánočními svátky udělá vždy každému radost.

Mezi benefity, které nabízíme, patří nejen stravenková karta, ale zejména zkrácená páteční pracovní doba do 14:00 hodin, která umožňuje včas nastartovat víkendový odpočinek, což v praxi znamená cca 10 dní v roce placeného volna navíc k 20denní dovolené.

Co bychom ve Vás rádi měli?

Člověka, který ovládá nejen profesionálně svoji práci, ale má i správné orientační schopnosti v daném prostoru a je pečlivý a samostatný v tom, co dělá. Ale i člena týmu, který rád pracuje ve smíšeném kolektivu a má radost z dobře odvedené práce.

"KDO MEZI NÁS JEDNOU PŘIŠEL, UŽ NECHCE NIKDY ODEJÍT"

Kontakt:

Milan Katovský 

katovsky@bmcbrno.cz 

ASISTENT – ASISTENKA IMPORTNÍHO ODDĚLENÍ

Koho vlastně hledáme?

Hledáme člověka se skvělým organizačním duchem, pro kterého jsou potraviny nejen nezbytností, ale i koníčkem, díky kterému se bude cítit při práci jako ryba ve vodě. Toho, kdo se nebojí denně komunikovat s lidmi a za každých okolností a ovládá dobře angličtinu, zároveň znalost španělského, či italského jazyka je velkou výhodou.

Co bude Vaším denním chlebem?

Práce s kvalitními potravinami, podílení se na kontrole kvality našich výrobků. Denní kontakt s dodavateli po celém světě. Komunikace s dopravci a plánování přepravy zboží apod.

Co můžeme nabídnout my Vám?

Práce v příjemném kolektivu, není nás mnoho, a tak se všichni dobře známe a jsme schopni řešit a vyřešit věci na místě. Jsme stabilní firma, která je na trhu dlouhou dobu, což může potvrdit několik našich dlouhodobých zaměstnanců. Sídlíme v Brně Černých Polích s dobrou dostupností městskou dopravou nebo možností parkování ve dvorním traktu firmy.

Platové podmínky jsou nastaveny v nadstandardní rovině ku spokojenosti zaměstnance, odpovídající dané pracovní pozici na HPP. A 13. plat před vánočními svátky udělá vždy každému radost.

Mezi benefity, které nabízíme, patří nejen stravenková karta, ale zejména zkrácená páteční pracovní doba do 14:00 hodin, která umožňuje včas nastartovat víkendový odpočinek, což v praxi znamená 10 dní v roce placeného volna navíc k 20denní dovolené, prodej zboží za zaměstnanecké ceny a velmi oblíbený sick days.

Co bychom ve Vás rádi měli?

Člověka, který ovládá nejen jazyky a komunikaci navenek firmy, ale má správného obchodního ducha, je pečlivý a samostatný v tom, co dělá. Ale i člena týmu, který rád pracuje v kolektivu a sdílí informace.

Kontakt:

Milan Katovský 

katovsky@bmcbrno.cz