Exkluzivní zastoupení výrobců

Nabídka práce

SKLADNÍK

Koho vlastně hledáme?

Hledáme šikovného člověka na pozici skladníka s dobrým organizačním duchem, pro kterého jsou potraviny nejen nezbytností, ale i koníčkem a ve skladových prostorách se bude cítit jako ryba ve vodě. Toho, kdo se nebojí denně řešit problematiku logistických požadavků, má v poptávané činnosti minimální dvouletou praxi a dobře ovládá vysokozdvižný vozík v elektro verzi. 

Co bude Vaším denním chlebem?

Práce s kvalitními potravinami z celého světa, podílení se na kontrole kvality balení a expiračních dob našich výrobků. Denní kontakt s dopravci a plánování nakládek včetně manipulace se zbožím v prostředí informačního systému Smart4Web.

Co můžeme nabídnout my Vám?

Práci na HPP v příjemném, mnoho let fungujícím kolektivu, který umí potěšit svou dobrou náladou. Není nás mnoho, a tak se všichni dobře známe a jsme schopni řešit věci ihned na místě. Jsme stabilní firma, která je na trhu dlouhou dobu, což může potvrdit několik našich dlouhodobých zaměstnanců. Naše logistické centrum je v Brně - Slatině  s dobrou dostupností městskou dopravou nebo možností parkování přímo v areálu. Jedná se o jednosměnný provoz pondělí až pátek, ve dnech volna a o svátcích se nepracuje.

Platové podmínky:

  • Náborový příspěvek 20.000,- Kč
  • Až 30.000,- Kč HM na základě zkušeností, odpovídající dané pozici v jednosměnném provozu
  • Měsíční výkonnostní odměny až 5.000,- Kč
  • 13. plat, který před vánočními svátky vždy každému udělá velkou radost

Mezi benefity, které poskytujeme, patří nejen stravenková karta, ale zejména zkrácená páteční pracovní doba do 14:00 hodin, která umožňuje včas nastartovat víkendový odpočinek, což v praxi znamená cca 10 dní v roce placeného volna navíc k 20denní dovolené.

Co bychom ve Vás rádi měli?

Člověka, který ovládá nejen profesionálně svoji práci, ale má i správné orientační schopnosti v daném prostoru a je pečlivý a samostatný v tom, co dělá. Ale i člena týmu, který rád pracuje ve smíšeném kolektivu a má radost z dobře odvedené práce.

"DOBRÝCH ZAMĚSTNANCŮ SI UMÍME VÁŽIT"

Kontakt:

Milan Katovský 

katovsky@bmcbrno.cz