Exkluzivní zastoupení výrobců

Nabídka práce

Koho vlastně hledáme?

Hledáme člověka s obchodním duchem, pro kterého jsou potraviny nejen nezbytností, ale i koníčkem. Toho, kdo se nebojí denně jednat s dodavateli a ovládá dobře angličtinu, zároveň znalost španělského, italského jazyka je velkou výhodou.

V rámci pracovní náplně se mohou naskytnout i cesty mimo zdi kanceláře, a proto je potřeba být aktivním řidičem.

Co bude Vaším denním chlebem?

Práce s kvalitními potravinami, podílení se na kontrole kvality našich výrobků. Denní kontakt s dodavateli po celém světě a uzavírání smluv. Komunikace s dopravci a plánování přepravy zboží.

Co můžeme nabídnout my Vám?

Práce v příjemném kolektivu, není nás mnoho, a tak se všichni dobře známe a jsme schopni řešit a vyřešit věci na místě. Jsme stabilní firma, která je na trhu dlouhou dobu, což může potvrdit několik našich dlouhodobých zaměstnanců. Sídlíme v Brně Černých Polích s dobrou dostupností městskou dopravou nebo možností parkování ve dvoře. Mezi benefity, které nabízíme, patří také stravenková karta, mobilní telefon, příspěvky na jazykové kurzy, zkrácená páteční pracovní doba, sick days.

Co bychom ve Vás rádi měli?

Člověka, který ovládá nejen jazyky a komunikaci navenek firmy, ale má správného obchodního ducha a je pečlivý a samostatný v tom, co dělá. Ale i člena týmu, který rád pracuje v kolektivu a sdílí informace.

 

Kontakt:

Milan Katovský 

katovsky@bmcbrno.cz

 

Nabídka práce BMC Brno s.r.o.