Exkluzivní zastoupení výrobců

Španělská vína

Španělsko patří mezi přední producenty vína na světě. Společnost BMC Brno vybírá pro své zákazníky vína vysoké kvality, prověřená mnohaletou tradicí, z nejvýznamnějších vinařských oblastí a sklepů.

Díky své poloze vyniká Španělsko zejména červenými víny, která mají nezaměnitelnou chuť, barvu i vůni. Vína z oblastí jako jsou Rioja nebo Ribera del Duero patří k nejlepším, nejvyhledávanějším a nejoceňovanějším vínům na světě. Mezi nejpěstovanější španělské odrůdy červeného vína patří Tempranillo, Garnacha, Syrah nebo Merlot. Díky rozmanitému klimatu však španělská vinařství produkují i znamenitá bílá vína. Vína se ve Španělsku dělí dle doby zrání na JOVEN (mladá vína), COSECHA (1 až 2 roky stará vína), CRIANZA (6 až 12 měsíců zrání v barikových sudech), RESERVA (min. 12 měsíců zrání v barikových sudech) a GRAN RESERVA (min. 24 měsíců zrání v barikových sudech a 12-36 měsíců v láhvích). Kromě těchto vín Španělsko produkuje i speciální sladká vína, sangríi nebo šumivá vína typu CAVA.

V naší nabídce naleznete vína z těchto sklepů

Bodegas Barahonda

Region: 
D.O. Yecla

Rodinné vinařství založené v roce 1925 z oblasti Yecla. Specializuje se zejména na odrůdu Monastrell.

Bodegas Lopez Morenas

Region: 
Vino de la tierra de Extremadura

Tradiční španělské vinařství jehož historie sahá až do roku 1943. Produkuje vína mladá, ale i vína se zráním typu crianza a reserva.

Bodegas Medina Hermoso

Region: 
Vino de la tierra de Extremadura

Vinařství, jehož filozofií je vyrábět vysoce kvalitní vína z těch nejlepších zdrojů. Vína jsou mladá a personalizovaná a chtějí uspokojit široké spektrum zákazníků.

United Wineries

Region: 
nejlepší oblasti Španělska - D.O.Ca. Rioja, D.O.Cava, D.O.Ribera del Duero

Přední výrobce a velkoobchodní distributor kvalitních vín především svých vlastních značek, pocházející z nejlepších vinařských oblastí Španělska a Argentiny.

Zobrazit zboží

Bodegas Lagunilla

Region: 
D.O.Ca. Rioja Alta

Vinařství bylo založeno již v roce 1885 a řadí se mezi jedno z nejtradičnějších v oblasti Rioja Alta. Produkuje skvělá vína ve zrání crianza a reserva.

Bodegas Isidro Milagro

Region: 
Tierra de Castilla

Vinařství patřící k "TOP 10" ve Španělsku s výrobou vín z nejlepších vinic z oblasti La Rioja a La Mancha. 

Bodegas Finca La Estacada

Region: 
D.O. Uclés

Vinařství ležící na půdě, jejíž majitelé byli španělští králové. Nyní tvoří enologický komplex poskytující také náhled na proces výroby spolu s degustacemi a vinnou terapií.

Bodegas Luzón

Region: 
D.O. Jumilla

Vinařství, které má své kořeny již počátkem 20. století. Nedávno prošlo nákladnou modernizací technologií, která přispěla ke zvýšení kvality vína.

Hacienda Marqués de la Concordia

Region: 
D.O.Ca. Rioja Baja

Vinařská skupina vlastnící několik menších  "bodegas", které působí v oblastech Rioja, Ribera del Duero a Cataluňa.  Produkuje vyjímečná bílá  i červená vína, která jsou mezinárodně uznávána.

Zobrazit zboží

Bodegas El Coto de Rioja

Region: 
D.O.Ca. Rioja

Jedno z nejvýznamnějších vinařství v celosvětovém měřítku. El Coto Crianza je nejoblíbenější crianza z oblasti Rioja ve Španělsku.

Zobrazit zboží

Bodegas Pérez Barquero

Region: 
D.O. Montilla - Moriles

Vinařství specializující se především na unikátní a nezaměnitelná sladká vína odrůdy Pedro Ximénez, která nemají konkurenci.

Zobrazit zboží

Bodegas Murviedro

Region: 
D.O. Valencia

Jedno z nejvýznamnějších vinařství v oblasti Valencia, které dospělo ke svému cíli - vytvořit silnou mezinárodní značku.

Zobrazit zboží

Bodegas Viña Vilano

Region: 
D.O. Ribera del Duero

Vinařství leží v jedné z nejvýznamnějších vinařských oblastí ve Španělsku. Jeho produkce obsahuje mladá i bariková vína vysoké kvality.

Zobrazit zboží

Bodegas Pago de la Jaraba

Region: 
D.O. La Mancha

Vinařství v samém srdci kraje La Mancha, které vyniká především svými víny odrůdy Merlot a jejich cuvée.

Zobrazit zboží

Bodegas Hispano Suizas

Region: 
D.O. Utiel - Requena

Vinařství nacházející se v samotném srdci oblasti D.O. Utiel - Requena, které se zaměřuje na produkci vín gourmet řady, která je určena pro náročnější zákazníky.

Zobrazit zboží

Stránky